Zagrać wreszcie bez przestojów

8 wrz 2023 | Mecze

W trzech dotychczasowych meczach nowego sezonu ORLEN Superligi zespół Piotrkowianina zaprezentował jedynie fragmenty dobrej gry. Nie wystarczyło to do chociażby jednego punktu. Z ORLEN Wisłą Płock nasz zespół zagrał dobrą pierwszą połowę, z Azotami Puławy 45 minut, a w Ostrowie Wielkopolskim kwadrans po przerwie. Aby wywalczyć pierwsze punkty należy zagrać całe 60 minut i z taką też nadzieją oczekujemy meczu 4. Serii z Gwardią Opole.

Rywala nie trzeba kibicom przedstawić. O Gwardii zrobiło się szczególnie głośno pod koniec poprzedniego sezonu kiedy wiadomo było, że na Opolszczyznę przeniesie się trener Piotrkowianina Bartosz Jurecki. Później okazało się, że pod okiem Jureckiego w Opolu występował będzie Piotr Jędraszczyk, którego do Gwardii wypożyczyła Industria Kielce. Opolski zespół ma sześć punktów na koncie. Wygrał oba mecze na własnym boisku. Pokonał Energę MKS Kalisz i Unię Tarnów. Przegrał zaś wyjazdowy pojedynek z Górnikiem Zabrze. - Musimy wreszcie zagrać dobrze przez cały mecz. Te fragmenty dobrej gry, które dotąd prezentowaliśmy, nie wystarczą. Obiecujemy w meczu z Gwardią koncentrację od pierwszej do ostatniej minuty i to, że powalczymy o wygraną - zapowiada kapitan Piotrkowianina Piotr Swat. 

Niedzielny (10 września) mecz w Hali Relax rozpocznie się o 16:00. Będzie transmitowany na platformie emocje.tv, a poprowadzą go: Mariusz Marciniak i Piotr Radziszewski. Delegatem z ramienia ZPRP będzie znany i lubiany, w Piotrkowie i nie tylko, Mirosław Baum