Stal Mielec dziesiątym rywalem

9 lis 2016 |

Po dwóch tygodniach przerwy na boiska wrócili szczypiorniści w PGNiG Superlidze. Wtorkowe wygrane odniosły zespoły Vive Tauronu Kielce oraz MMTS Kwidzyn. Piotrkowianin swój mecz 10. kolejki rozegra w Dzień Niepodległości. Rywalem naszego zespołu będzie Stal Mielec. Spotkanie rozpocznie się o 17:00.

Nasz zespół jedzie do Mielca powalczyć o trzy punkty. Stal Mielec jest bowiem zespołem, który również rywalizuje w Grupie Pomarańczowej. Mielecka drużyna do tej pory zdobyła zaledwie dwa punkty (jedna wygrana w dziesięciu meczach) i zajmuje w tabeli ostatnie miejsce. Piotrkowianin z dwoma wygranymi i jednym remisem zajmuje piąte miejsce. Na koncie naszego zespołu jest sześć punktów.

Piotrkowianin rywalizować będzie ze Stalą właściwie w najsilniejszym składzie. Żaden z graczy nie zgłosił kontuzji. Niemożliwy jest jedynie występ Filipa Surosza. Pozostali zawodnicy są zdrowi i zapowiadają walkę o wygraną. Początek spotkania o 17:00, a mecz poprowadzi para Grzegorz Młyński - Rafał Puszkarski. Relacja ze spotkania i pomeczowe statystyki znajdą się na naszej stronie w piątkowy wieczór.