Poniedziałek z Jaskółkami

20 lut 2022 |

Miano niepokonanej w 2022 roku drużyny (sparingi, PGNiG Superliga i Puchar Polski) pojedzie podtrzymać do Tarnowa Piotrkowianin, który w meczu 16. Serii PGNiG Superligi zmierzy się z miejscową Grupą Azotami Unią. Popularne Jaskółki zajmują dziesiąte miejsce w ligowej tabeli mając na koncie 15 punktów zdobytych w 15 dotychczasowych meczach.

O dwanaście więcej puinktów wywalczył zaś Piotrkowianin, który zajmuje czwarte miejsce. Bez względu na wynik konfrontacji w Tarnowie nasz zespół zostanie na tej pozycji, ale nikt nie myśli o porażce. Nasza drużyna chce bowiem zakończyć luty wygranymi i w Tarnowie i 26 lutego (sobota) we własnej hali z Zagłębiem Lubin. Recepta jest prosta i ją powtarza jak mantrę trener Bartosz Jurecki przed każdym pojedynkiem. - My nie możemy oglądać się na innych. Mamy grać swoją piłkę ręczną. Szybką, skuteczną i dobrą w obronie. Wtedy jesteśmy w stanie powalczyć z każdym - mówi szkoleniowiec.

Spotkanie, które rozpocznie się o 18:00, poprowadzą Michał Fabryczny i Jakub Rawicki, a delegatem z ramienia ZPRP będzie Mirosław Baum. Pojedynek w Tarnowie kibice będą mogli obejrzeć za pośrednictwem platformy emocje.tv.