Ostatni pojedynek w sezonie

12 maj 2022 |

Naprawdę trudno w to uwierzyć, ale sezon 2021/2022 w męskiej PGNiG Superlidze przechodzi powoli do historii. Zakończy się dla naszych szczypiornistów pojedynkiem we własnej hali z MMTS Kwidzyn. Mecz, którego stawką może być nawet szóste miejsce na koniec sezonu rozpocznie się w piątek (13 maja) o 18:00.

Jedno jest pewne - nasz zespół zakończy sezon w górnej połówce tabeli. Siódme miejsce ma pewne, ale może wskoczyć o jedno oczko wyżej. Potrzebne jest zwycięstwo z MMTS Kwidzyn i strata punktów przez Energę MKS Kalisz w Opolu. Niezależnie od końcowych rozstrzygnięć warto przyjść do Hali Relax i podziękować zespołowi Bartosza Jureckiego i Michała Matyjasika za bardzo udany sezon. Przypomnijmy - rok temu do ostatniego meczu broniliśmy się przed sportową degradacją z PGNiG Superligi.

W pierwszej rundzie, po zaciętym boju, Piotrkowianin wygrał w Kwidzynie 28:27 (13:12). Wiele wskazuje na to, że rewanż również będzie zacięty i emocjonujący. - Zapraszamy wszystkich do Hali Relax na nasz ostatni pojedynek w tym sezonie. Zrobimy wszystko, aby go wygrać - zapowiada trener Piotrkowianina Bartosz Jurecki.

Spotkanie poprowadzą Andrzej Kierczak i Tomasz Wrona, a delegatem z ramienia ZPRP będzie Joanna Brehmer. Pojedynek będzie można obejrzeć na platformie emocje.tv.