Nie można zlekceważyć Stali

11 lut 2022 |

Po wygranej w Gdańsku i awansie na piąte miejsce w tabeli nasz zespół rozegra kolejny mecz o ligowe punkty na wyjeździe. Tym razem rywalem będzie przedostatnia w tabeli mielecka Stal. Przeciwnika absolutnie nie można zlekceważyć - podkreśla Bartosz Jurecki, który zwraca uwagę na to, że Stal wzmocniła się przed rundą rewanżową. Mielecka drużyna również rozpoczęła drugą rundę od wygranej - 32:31 z Zagłębiem Lubin.

Najskuteczniejszym graczem meczu z Zagłębiem był nasz stary,dobry znajomy czyli Grzegorz Sobut. Rzucił siedem bramek i pokazał, że nadal trzeba się z nim poważnie liczyć. Handball Stal została solidnie wzmocniona. Środowy rozgrywajcy Sasa Puljizović z Zagłębiem zdobył pięć bramek, a lewoskrzydłowy Marko Nikolić czterokrotnie wpisał się na listę strzelców. - Widać, że obaj ci zawodnicy będą kluczowymi postaciami drużyny, ale my jedziemy grać swoją piłkę ręczną. Mamy dużą szansę na kolejne trzy punkty - powiedział Bartosz Jurecki.

Sobotni mecz w Mielcu rozpocznie się o 15:00. Pojedynek będzie można oglądać na platformie emocje tv. Spotkanie poprowadzą Korneliusz Habierski i Grzegorz Skrobak, a delegatem z ramienia ZPRP będzie Tomasz Olesiński.