Mamy nową stronę internetową

11 sie 2022 |

Piotrków Trybunalski to miasto, które żyje piłką ręczną, a w hali Relax nie brakuje gorącego dopingu dla tamtejszego Piotrkowianina. Miło nam poinformować, że jedyny przedstawiciel męskiej PGNiG Superligi z województwa łódzkiego może pochwalić się nową stroną internetową, która została zaprojektowana i wdrożona przez doświadczoną w technologiach dla sportu firmę Stellis.

Projekt i wdrożenie nowej strony Piotrkowianina to efekt szerokiej współpracy PGNiG Superligi z firmą Stellis. Jeszcze w tym roku planowana jest zmiana we wszystkich klubach najwyższej klasy rozgrywkowej męskiej piłki ręcznej w Polsce. Ujednolicenie witryn poszczególnych drużyn to zamierzony zabieg marketingowo-medialny, tym bardziej, że Superliga sp. z o.o. wykonała go jako pierwsza profesjonalna liga w Polsce.

- To prawdziwa transformacja cyfrowa. Jesteśmy bardzo dumni, że możemy uczestniczyć w tak wielkim projekcie z tak uznaną marką oraz mieć wpływ na profesjonalizację polskiej piłki ręcznej. Jestem przekonany, że wdrażając platformę Stellis One damy kibicom, sponsorom i klubom idealne narzędzie, by być na bieżąco z rozgrywkami - mówi Łukasz Gąsiorowski, CEO firmy Stellis.

Każdy klub czy instytucja doskonale zdają sobie sprawę, że w dzisiejszych czasach sama postawa sportowa nie wystarczy, by zgromadzić dużą społeczność wokół drużyny. Potrzebna jest odpowiednia oprawa organizacyjno-marketingowa, która sprawi, że zespołem zaczną się interesować również kibice, którzy wcześniej nie przychodzili na areny sportowe. Od dziś klub z Piotrkowa może pochwalić się nową stroną internetową, która została zaprojektowana i wdrożona przez firmę Stellis.

- Nowa strona Piotrkowianina to nasz podwójny strzał w dziesiątkę. Zyskaliśmy stronę stworzoną w standardach europejskich, a po drugiej stronie spotkaliśmy naszego byłego zawodnika, Jakuba! - mówi Tomasz Zwierzchowski, Prezes Piotrkowianina.

- Z uśmiechem na ustach wracam do Piotrkowa. Tym razem nie zdobywamy razem punktów w tabeli, a wprowadzamy klub technologicznie do europejskiej ligi - komentuje Jakub Płócienniczak, kierownik projektu w Stellis, były zawodnik Piotrkowianina.

 Strona została zaprojektowana i wdrożona za pomocą platformy Stellis One, na której Stellis przygotował również wiele innych witryn i systemów dla tak wielkich klubów z województwa jak PGE Skra Bełchatów, Widzew Łódź, czy Grot Budowlani Łódź. Na czym polega?

 - Wielkim atutem platformy Stellis One jest prosty w obsłudze interfejs, bo to przekłada się na bezproblemowe zarządzanie stroną, ale również na oszczędność czasu administratorów. Poza tym wszystkie informacje można znaleźć w łatwy sposób, a witryna jest skomunikowana również z mediami społecznościowymi klubu. Stellis One pozwala też znaleźć wszystko w jednym miejscu: od oficjalnych informacji klubowych, poprzez sylwetki zawodników, galerie zdjęć, materiały video po wpisy w social mediach - tłumaczy Jakub Płócienniczak.

 Platforma Stellis One to także duże ułatwienie dla klubowych redaktorów. Wyniki, terminarz oraz tabela są bezpośrednio importowane z oficjalnej strony PGNiG Superligi i nie ma potrzeby, by zarządzać nimi samodzielnie. Ogromnym ułatwieniem jest też “smart cropping”, czyli innowacyjny system wskazywania punktów kluczowych w zdjęciach dodawanych do systemu. Na tej podstawie platforma sama pilnuje kadrowania we wszystkich formatach zdjęć dostosowanych do poszczególnych rozdzielczości urządzeń końcowych.

Nową stronę klubu można zobaczyć pod adresem http://piotrkowianin.pl/.