Handballowa Strefa w sercu miasta

18 sie 2022 | Lifestyle

Tym razem pogoda już nie stanie na przeszkodzie i w piątek (19 sierpnia) odbędzie się prezentacja dwóch piotrkowskich drużyn piłki ręcznej połączona z handballową strefą dla najmłodszych. Zapraszamy do Amfiteatru Miejskiego!

Prezentacje drużyn Piotrkowianina i Piotrcovii na stałe już wrosły w kalendarz imprez w trybunalskim grodzie. Najpierw odbywały się one w Rynku Trybunalskim, a od 2021 roku w Amfiteatrze Miejskim. Pierwotnie tegoroczna impreza miała odbyć się w ostatni weekend lipca, ale organizatorzy podjęli decyzję o jej przełożeniu. Nikt nie chciał bowiem moknąć.

Prognozy pogody są bardzo dobre - w piątkowy wieczór będzie bardzo ciepło i nic nie może już stanąć na przeszkodzie, aby od 17:00 najmłodsi kibice piłki ręcznej mogli przyjść do handballowej strefy, a o 20:00 wszyscy (dorośli i ci młodsi) sympatycy szczypiorniaka obejrzeć prezentację naszych drużyn i zapoznać się z nowymi zawodnikami i zawodniczkami.

W imieniu Prezydenta Piotrkowa Krzysztofa Chojniaka i prezesa Piotrkowianina Tomasza Zwierzchowskiego serdecznie zapraszamy. Na miłośników piłki ręcznej czekają atrakcje, klubowe gadżety i różnego rodzaju nagrody. Będzie także możliwość porozmawiania z zawodnikami sztabem szkoleniowym na czele z Bartoszem Jureckim.

- To integracja z kibicami co dla mnie osobiście jest bardzo ważne. Gramy bowiem dla kibiców i to oni są naszym ósmym zawodnikiem - mówi nasz szkoleniowiec.