Znamy rozkład jazdy na styczeń

5 січ. 2022 |

W rozgrywkach PGNiG Superligi trwa obecnie reprezentacyjna przerwa, ale nie oznacza to, że nasi szczypiorniści mają wolne. Dla nich świąteczno-noworoczna przerwa już dobiegła końca. Od poniedziałku (3 stycznia) zawodnicy trenują według indywidualnych rozpisek, a 10 stycznia odbędą pierwszy w 2022 roku wspólny trening pod okiem Michała Matyjasika.

To właśnie Michał Matyjasik, pod nieobecność Bartosza Jureckiego, przejął stery zespołu. Pierwszy szkoleniowiec naszej drużyny jest bowiem w sztabie reprezentacji Polski, która ma przed sobą najważniejszy w tym roku start - Mistrzostwa Europy 2022. Trenerowi Jureckiemu życzymy jak najpóźniejszego powrotu - najlepiej po zwycięskim meczu finałowym.

Piotrkowianin w styczniu rozegra cztery mecze. W dniach 14/15 stycznia pojedzie do Zwolenia na towarzyski turniej gdzie rywalami naszej drużyny będą: KPR Legionowo oraz Padwa Zamość. 19 stycznia nasz zespół zagra spotkanie 1/16 finału Pucharu Polski w Grudziądzu z miejscowym MKS, a 28 stycznia wyjedzie do Kwidzyna na sparing z MMTS.

O szczegółach (godziny meczów) będziemy informować na bieżąco.