Zinchuk i Surosz o wygranej

2 груд. 2018 |

Trzecia wygrana z rzędu naszych szczypiornistów dała im awans na ósme miejsce na półmetku sezonu zasadniczego. Po zwycięstwie nad Stalą Mielec zarówno trener Piotrkowianina Dmytro Zinchuk jak i Filip Surosz zgodnie przyznali, że można się cieszyć jedynie z drugiej połowy. Obaj również przyznali, że już teraz skupiają się na kolejnym rywalu.

- Pierwsza część gry bardzo słaba w naszym wykonaniu szczególnie w obronie. Dopiero jak pozmienialiśmy trochę pozycje, to zaczęło wszystko funkcjonować. I obrona i atak. Za tydzień kończymy rok spotkaniem z Chrobrym Głogów. Zaczniemy o tym rywalu myśleć od poniedziałku, a na razie cieszymy się z kolejnej wygranej - powiedział nasz szkoleniowiec.

- Na pewno z Chrobrym będziemy musieli zacząć mocniej i lepiej, bo takiej przewagi rywala już możemy nie nadrobić. Cieszy nasza dyspozycja, a w drugiej połowie graliśmy naprawdę niezłe spotkanie - dodał Filip Surosz, który popisał się kilkoma efektownymi zagraniami.

Przypomnijmy, że spotkanie 14. kolejki Piotrkowianin - Chrobry rozegrane zostanie w sobotę (8 grudnia) o 18:00. Już teraz zapraszamy kibiców.