Z Chrobrym o pierwsze punkty

10 вер. 2022 | Mecze

Chrobry Głogów to rywal Piotrkowianina w 2. Serii PGNiG Superligi. Pojedynek z drużyną z Dolnego Śląska odbędzie się w poniedziałek (12 września) o 18:15, a nietypowy termin i pora spowodowane są tym, że mecz pokaże TVP Sport. Nasi szczypiorniści zapowiadają walkę o pierwsze w sezonie punkty i zapraszają kibiców do Hali Relax.

Pierwszy mecz sezonu w Kielcach był w pewnym sensie przetarciem dla naszej drużyny i możliwością oficjalnego debiutu w pojedynku ligowym dla kilku młodych zawodników. - I bardzo fajnie ta młodzież się zaprezentowała. Jestem zadowolony z postawy Eryka Pstrąga czy Krystiana Krajewskiego. Wiadomo, że oni muszą zbierać doświadczenie i grać jak najwięcej meczów. To będzie w przyszłości procentowało. Jesteśmy pełni optymizmu na mecz z Chrobrym. Zdajemy sobie sprawę z tego, że będzie to ciężki pojedynek, ale chcemy aby trzy punkty zostały w Piotrkowie - powiedział Bartosz Jurecki.

 

 

Posłuchaj (audio) trenera Piotrkowianina Bartosza Jureckiego.

- Mecze z Chrobrym w poprzednim sezonie były zacięte i tak pewnie będzie i teraz. My ze swojej strony zrobimy wszystko, aby wygrać. To czy ja zamuruję bramkę, czy też zrobi to któryś z moich kolegów nie ma znaczenia. Ważne jest zwycięstwo - dodał Kacper Ligarzewski.

Kibiców serdecznie zapraszamy mając jednocześnie prośbę o przybycie do Hali Relax nie na tzw. "ostatnią chwilę". Zdecydowanie lepiej na przedmeczowej rozgrzewce, którą transmitować będzie TVP Sport, wyglądać będą bowiem wypełnione trybuny niż puste krzesełka. Przypominamy jednocześnie, że w kasie będzie można nabywać karnety uprawniające do wstępu na wszystkie domowe mecze Piotrkowianina w sezonie 2022/2023 (PGNiG Superliga i Puchar Polski).