Wracamy do gry o ligowe punkty

4 лют. 2022 |

Po bardzo długiej przerwie w rozgrywkach PGNiG Superligi wracamy do rywalizacji o ligowe punkty. Przed nami runda rewanżowa. Piotrkowianin trzy pierwsze spotkania rozegra w halach rywali. Rozpocznie pojedynkiem w Gdańsku z TORUS Wybrzeżem, a mecz odbędzie się w sobotę (5 lutego) o 17:00.

W pierwszej rundzie nasz zespół wygrał 26:23 (9:8) rozpoczynając serię zwycięskich pojedynków przed własną publicznością. Wszyscy zdają sobie sprawę, że na wyjazdach będzie ciężej, nie oznacza to jednak, że nie można rozpocząć lutego od podobnej serii co we wrześniu. - Chcemy udowodnić, że nasze wysokie miejsce nie jest przypadkiem. To będzie ciężki początek rundy, ale w każdym spotkaniu będziemy walczyć o punkty i z takim nastawieniem jedziemy do Gdańska - mówi kapitan Piotrkowianina Piotr Swat.

- Chłopaki są przygotowani bardzo dobrze. Michał wykonał kawał dobrej roboty. Nie możemy już doczekać się pierwszego spotkania - dodaje trener Bartosz Jurecki.

Spotkanie poprowadzą Bartosz Leszczyński i Marcin Piechota, a delegatem z ramienia ZPRP będzie Piotr Brenk. Mecz będzie można obejrzeć za pośrednictwem platformy emocje.tv.