Transmisja meczu z Łomżą Industria w podwyższonym standardzie

2 вер. 2022 | Komunikaty

Mecz Piotrkowianina z Łomżą Industrią Kielce już w sobotę o 18:30. Dla kibiców, którzy nie będą mogli kibicować nam w Hali Legionów mamy coś na pocieszenie. Emocje.TV, internetowy nadawca meczów PGNiG Superligi, przygotuje transmisję spotkania z udziałem aż dziewięciu kamer telewizyjnych.

Co to oznacza? Kibice mogą liczyć na wyższy standard produkcji i więcej dynamicznych ujęć z widowiska pomiędzy Łomżą Industrią Kielce a Piotrkowianinem Piotrków Trybunalski. Mecz zyska rozbudowaną oprawę graficzną z komentarzem i rozmowami reportera. Nie zabraknie również powtórek w slow-motion. Ale to nie koniec dobrych informacji!

Promocja: oglądaj mecze PGNiG Superligi za 9 zł przez miesiąc

Od dziś do 30 września możesz kupić dostęp do meczów PGNiG Superligi transmitowanych w Emocje.TV za jedyne 9 zł przez pierwszy miesiąc.

Wystarczy wejść na stronę www.emocje.tv, założyć konto i wykupić pakiet „Emocje Handball”. Cena pakietu zawiera również dostęp do spotkań PGNiG Superligi Kobiet.

Po upływie miesiąca, pakiet zostaje automatycznie przedłużony w cenie standardowej, czyli 24 zł miesięcznie. Z subskrypcji możesz zrezygnować w dowolnym momencie.

Więcej informacji na www.emocje.tv