Przyjeżdżają do nas Nafciarze

20 лист. 2017 |

Kilka dni po jubileuszowych emocjach na sympatyków piłki ręcznej w Piotrkowie czeka kolejny ekscytujący mecz. Tym razem rywalem Piotrkowianina w Hali Relax będzie etatowy medalista mistrzostw Polski, reprezentant naszego kraju w Lidze Mistrzów - Orlen Wisła Płock.

Nasz środowy rywal (początek spotkania o 18:30) w niedzielę grał niezwykle ciężki mecz w Lidze Mistrzów. We własnej hali zremisował z IFK Kristanstad 25:25. Kibice naszej drużyny pamiętają z pewnością jeszcze ostatnie spotkanie ligowe z płocką drużyną. 8 marca 2017 roku w meczu Różowej Wstążki Piotrkowianin sprawił największą niespodziankę sezonu, wygrywając 26:25. Powtórka tego wyniku w środę znów byłaby sensacją, o której rozpisywałaby się czwartkowa prasa. Czy to możliwe?

- Nie mamy się czego wstydzić po spotkaniu z Górnikiem. Wiadomo jaką jest drużyną, a my do ostatniej piłki prowadziliśmy z nimi wyrównany mecz. W środę również powalczymy z całych sił, najlepiej jak potrafimy - zapewnia Tomasz Mróz.

Kibiców, ze względu na to, że spotkanie Piotrkowianin - Orlen Wisła Płock transmitowane będzie w Canal Plus, prosimy o zajmowanie miejsc na trybunach już od 18:00. Kwadrans później rozpocznie się bowiem transmisja. Kasy biletowe czynne będą od 16:30.

Stawką spotkania są aż cztery punkty. Grają bowiem drużyny z grupy pomarańczowej. Spotkanie poprowadzą Sebastian Pelc i Jakub Pretzlaf, a delegatem z ramienia Związku Piłki Ręcznej w Polsce będzie Marek Góralczyk.