Pokaz radosnego szczypiorniaka

7 лют. 2024 | Mecze

Faworyt tego meczu był jeden i każdy zdawał sobie z tego sprawę. Pojedynek Industrii Kielce z Piotrkowianinem dla kielczan był okazją do podziękowania Talantowi Dujshebaevovi za dziesięć lat pracy, a dla naszej drużyny przetarciem przed bardzo ważnym spotkaniem z Zepterem KPR Legionowo, które odbędzie się już w najbliższą niedzielę w Hali Relax. Wygrał wielokrotny mistrz Polski - 41:27 (22:13).

Obie drużyny uraczyły kibiców bardzo dobrym widowiskiem. Rzuciły łącznie 68 bramek, skupiając się przede wszystkim na grze w ataku. W przerwie można było zobaczyć prawdziwych wojowników, którzy dali pokaz piłki ręcznej na wózkach. Dostali brawa nie tylko od sympatyków szczypiorniaka, ale i od zawodników obu drużyn. Na plus w naszej drużynie z pewnością można zapisać skuteczność z rzutów karnych (6/6), dobrą grę i sześć bramek Krzysztofa Żyszkiewicza, pierwsze bramki w sezonie Romana Pożarka i dobrą postawę Stanisława Makowiejewa.

To wszystko, miejmy nadzieję, jest dobrym prognostykiem przed pojedynkiem z Zepterem KPR Legionowo. Zapraszamy w niedzielę (11 lutego) o 18:00 do Hali Relax.

Industria Kielce - Piotrkowianin 41:27 (22:13)

Piotrkowianin: Chmurski, Kot - Wawrzyniak, Matyjasik 6/4, Szopa, Swat 4/2, Żyszkiewicz 6, Filipowicz 2, Surosz 2, Pożarek 3, Mosiołek, Grzesik, Kowalski, Krajewski 1, Makowiejew 3.
Rzuty karne: 6/6
Kary: 6 min (Żyszkiewicz, Filipowicz, Surosz)