Piotrkowianin wznowił treningi

17 лип. 2023 | Komunikaty

Pod wodzą Michała Matyjasika treningi przed nowym sezonem w Superlidze wznowił zespół Piotrkowianina. Pierwszy tydzień zajęć zwieńczy sparingowe spotkanie z ARGED Ostrovią Ostrów Wielkopolski, które odbędzie się w sobotę (22 lipca) o 11:30 w Hali Relax.

Na treningu stawili się nowi gracze naszej drużyny: rozgrywający: Stanisław Makowiejew (ostatnio Orlen Upstream SRS Przemyśl) i Krzysztof Żyszkiewicz (Wybrzeże Gdańsk), obrotowy Filip Wadowski (ARGED Ostrovia) i bramkarz Adrian Lewandowski (Victoria Łódź).

- Ruszamy z pełnego kopyta. Przez ostatnie trzy tygodnie zawodnicy trenowali już indywidualnie i każdy z nich poszedł do sprawy bardzo profesjonalnie. Czeka nas ciężki okres przygotowawczy. Będzie dużo biegania i przysłowiowego ładowania akumulatorów. Uważam, że będziemy trudnym rywalem dla każdego zespołu w lidze. Mimo zmian kadrowych jestem bardzo pozytywnie nastawiony, a gdzieś po cichu myślę o tym, żeby powalczyć o czołową ósemkę, która grała będzie w play-off - powiedział przed pierwszym treningiem Michał Matyjasik.

Piotrkowianin trenował będzie na obiektach Ośrodka Sportu i Rekreacji (hala, stadion), a o szczegółach meczów sparingowych będziemy informować na bieżąco.