Czas na ostatni (?) akcent sezonu

18 трав. 2023 | Mecze

To może, ale nie musi być ostatni mecz Piotrkowianina w sezonie 2022/2023. Zapowiedź piszemy jeszcze przed rozstrzygnięciem spotkania Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze i nie znamy tym samym stawki sobotniego pojedynku naszej drużyny z Ostrovią Ostrów Wielkopolski. Może tak się stać (w przypadku wygranej Górnika), że Piotrkowianin będzie już pewny utrzymania. Jeśli jednak Miedziowi wygrają z brązowymi medalistami Mistrzostw Polski, to stawką spotkania w Ostrowie będzie uniknięcie gry w barażach.

Nasz zespół nie zamierza kalkulować i jak zapowiada kapitan Piotr Swat jedzie do beniaminka wygrać i zrewanżować się za porażkę z pierwszej rundy w Hali Relax. - Jestem spokojny o ten mecz. Wiem, że przygotujemy się na to ostatnie spotkanie w sezonie bardzo dobrze i stać nas na wygraną - mówi Swat.

- Zapraszam wszystkich kibiców do Ostrowa, aby świętowali z nami utrzymanie w lidze - zachęca do przyjazdu na to spotkanie trener Bartosz Jurecki.

Wiadomo już, że na ten pojedynek wybierze się najliczniejsza w tym sezonie grupa fanów Piotrkowianina, która będzie wspierać nasz zespół z trybun.

Mecz poprowadzą: Michał Fabryczny i Jakub Rawicki, a delegatem z ramienia ZPRP będzie Andrzej Jaworski. Spotkanie, które rozpocznie się o 17:00, obejrzeć będzie na platformie emocje.tv.

Sponsorem wyjazdu zawodników Piotrkowianina na mecz do Ostrowa Wielkopolskiego jest firma TTHO Mirosław Stasiak. Podstawą działalności jest sprzedaż węgla energetycznego asortymentów grubych i średnich oferowanych przez kopalnie Polskiej Grupy Górniczej S.A. oraz Jastrzębskiej Spółki Węglowej S.A.  Zdolności transportowe firmy TTHO Mirosław Stasiak pozwalają na dostawę zakupionego produktu do każdego wskazanego miejsca kraju. Nowoczesny tabor i dynamiczni kierowcy są w stałej łączności telefonicznej z firmą i klientami.