Bartosz Jurecki: Dla nas sezon zacznie się po sobocie

13 лист. 2020 |

Najmocniejszy z możliwych rywal w PGNiG Superlidze odwiedzi Halę Relax w sobotnie wczesne popołudnie. Rywalem Piotrkowianina w spotkaniu 9. Serii sezonu zasadniczego będzie wielokrotny mistrz Polski Łomża Vive Kielce. Spotkanie rozpocznie się o 16:00, a nasz zespół zdaje sobie sprawę z trudnego egzaminu, który go czeka.

- Dla nas walka o punkty rozpocznie się po sobotnim meczu. Zdajemy sobie bowiem sprawę z tego, jaki klasowy zespół do nas przyjeżdża. Oczywiście zrobimy wszystko, podobnie jak w Płocku, aby jak najlepiej wypaść, ale faworytem i to zdecydowanym będą goście - przyznał trener Piotrkowianina Bartosz Jurecki.

Nasz zespół trenował bez kontuzjowanego Danilo Mihaljevicia, który czeka już na operację kolana. Niestety wiele wskazuje na to, że naszego bramkarza czeka długa przerwa, a jeśli wróci na boisko w tym sezonie, to nastąpi to dopiero wiosną. Nie trenuje także dochodzący do siebie po zakażeniu koronawirusem Grzegorz Sobut.

Sobotni mecz transmitowany będzie na emocje.tv, a poprowadzi go para: Jakub Mroczkowski - Sebastian Patyk. Delegatem z ramienia ZPRP będzie zaś Olgierd Sikora.