WSPÓŁPRACA Z KLUBEM


Piotrkowianin Piotrków Trybunalski od wielu lat jest symbolem sportu w naszym mieście i województwie. Od kilku lat reprezentujemy ligowe parkiety w rozgrywkach najwyższej klasy rozgrywkowej w Polsce. Przez cały ten czas naszym piłkarzom towarzyszyli liczni sponsorzy, którzy dzięki współpracy z Klubem mogli realizować swoje szeroko rozumiane cele biznesowe m.in. kreowanie wizerunku własnej marki, promocja, zwiększenie rozpoznawalności na rynku ogólnopolskim. Coraz częściej w strategii zarządzania, podkreśla się rolę sponsoringu w obszarach CSR, w której poprzez wspieranie sportu jesteśmy postrzegani jako przedsiębiorcy odpowiedzialni za interesy społeczne.  Sport wpływa na życie ludzi, buduje społeczność to wyróżnia go wśród innych sektorów gospodarki. Wspólne przeżywanie emocji, uczestnictwo w meczach i organizowanych przez Klub spotkaniach, to doskonały sposób na nawiązanie trwałych relacji biznesowych.
 
- Dzięki wsparciu Sponsorów Głównych m.in. Urzędu Miasta Piotrkowa Trybunalskiego i innych sponsorów piłka ręczna w naszym mieście jest wiodącą dyscypliną sportową.
- Klub zapewnia swoim sponsorom dostęp do wielu narzędzi komunikacji biznesowej oraz nośników reklamy, a także zapewnia możliwość wymiany doświadczeń i poglądów na temat aktualnych potrzeb rynku.
- Chcemy dalej się rozwijać, budować silną drużynę oraz zrzeszać wokół grono nie tylko lokalnych sponsorów.

Zapraszamy do kontaktu

mailowo: biuro@piotrkowianin.pl lub telefonicznie 509-615-106