Terminarz


Kol. Data Godz.    Rezultat
1 30.08.2019 17:35 Orlen Wisła Płock - Azoty Puławy25 - 17
1 31.08.2019 16:00 VIVE Kielce - Stal Mielec33 - 20
1 31.08.2019 17:00 MMTS Kwidzyn - Zagłębie Lubin28 - 23
1 31.08.2019 18:00 NMC Górnik Zabrze - Grupa Azoty Tarnów23 - 22
1 31.08.2019 18:30 Gwardia Opole - Sandra SPA Pogoń Szczecin33 - 24
1 01.09.2019 17:00 Torus Wybrzeże Gdańsk - Chrobry Głogów26 - 33
1 01.09.2019 17:30 Energa MKS Kalisz - Piotrkowianin Piotrków Trybunalski27 - 26
2 03.09.2019 18:00 NMC Górnik Zabrze - Gwardia Opole37 - 31
2 07.09.2019 17:00 Sandra SPA Pogoń Szczecin - VIVE Kielce21 - 30
2 07.09.2019 18:00 Piotrkowianin Piotrków Trybunalski - Orlen Wisła Płock24 - 33
2 07.09.2019 18:00 Stal Mielec - Energa MKS Kalisz29 - 30
2 07.09.2019 18:00 Azoty Puławy - Torus Wybrzeże Gdańsk32 - 24
2 07.09.2019 18:00 Chrobry Głogów - MMTS Kwidzyn24 - 27
2 07.09.2019 18:00 Grupa Azoty Tarnów - Zagłębie Lubin27 - 35
3 10.09.2019 18:00 Orlen Wisła Płock - Stal Mielec38 - 22
3 11.09.2019 18:00 VIVE Kielce - NMC Górnik Zabrze34 - 24
3 14.09.2019 17:00 MMTS Kwidzyn - Azoty Puławy22 - 28
3 14.09.2019 17:30 Gwardia Opole - Grupa Azoty Tarnów27 - 21
3 15.09.2019 16:00 Zagłębie Lubin - Chrobry Głogów28 - 26
3 15.09.2019 17:30 Energa MKS Kalisz - Sandra SPA Pogoń Szczecin26 - 29
3 15.09.2019 19:00 Torus Wybrzeże Gdańsk - Piotrkowianin Piotrków Trybunalski29 - 23
4 17.09.2019 18:30 Sandra SPA Pogoń Szczecin - Orlen Wisła Płock23 - 28
4 18.09.2019 18:00 Gwardia Opole - VIVE Kielce18 - 29
4 20.09.2019 18:00 Piotrkowianin Piotrków Trybunalski - MMTS Kwidzyn32 - 20
4 21.09.2019 18:00 Grupa Azoty Tarnów - Chrobry Głogów27 - 27 (KAR)
4 21.09.2019 18:00 Azoty Puławy - Zagłębie Lubin27 - 23
4 21.09.2019 18:00 NMC Górnik Zabrze - Energa MKS Kalisz28 - 23
4 21.09.2019 18:15 Stal Mielec - Torus Wybrzeże Gdańsk23 - 27
5 24.09.2019 18:15 Orlen Wisła Płock - NMC Górnik Zabrze25 - 20
5 25.09.2019 18:00 Torus Wybrzeże Gdańsk - Sandra SPA Pogoń Szczecin31 - 27
5 27.09.2019 18:30 Zagłębie Lubin - Piotrkowianin Piotrków Trybunalski29 - 26
5 28.09.2019 17:00 MMTS Kwidzyn - Stal Mielec30 - 24
5 28.09.2019 18:00 Chrobry Głogów - Azoty Puławy27 - 25
5 28.09.2019 19:45 Energa MKS Kalisz - Gwardia Opole25 - 27
5 02.10.2019 18:30 VIVE Kielce - Grupa Azoty Tarnów52 - 30
6 25.09.2019 18:00 Azoty Puławy - Grupa Azoty Tarnów28 - 18
6 30.09.2019 18:00 NMC Górnik Zabrze - Torus Wybrzeże Gdańsk29 - 20
6 05.10.2019 13:00 Gwardia Opole - Orlen Wisła Płock23 - 28
6 05.10.2019 16:00 VIVE Kielce - Energa MKS Kalisz38 - 16
6 05.10.2019 18:00 Piotrkowianin Piotrków Trybunalski - Chrobry Głogów27 - 23
6 05.10.2019 18:00 Sandra SPA Pogoń Szczecin - MMTS Kwidzyn27 - 24
6 06.10.2019 13:00 Stal Mielec - Zagłębie Lubin27 - 25
7 08.10.2019 18:00 MMTS Kwidzyn - NMC Górnik Zabrze19 - 25
7 09.10.2019 18:00 Azoty Puławy - Piotrkowianin Piotrków Trybunalski39 - 35
7 09.10.2019 18:00 Orlen Wisła Płock - VIVE Kielce27 - 26
7 12.10.2019 16:00 Energa MKS Kalisz - Grupa Azoty Tarnów33 - 28
7 12.10.2019 19:15 Torus Wybrzeże Gdańsk - Gwardia Opole26 - 34
7 13.10.2019 15:00 Zagłębie Lubin - Sandra SPA Pogoń Szczecin29 - 25
7 13.10.2019 18:00 Chrobry Głogów - Stal Mielec26 - 23
8 15.10.2019 18:30 VIVE Kielce - Torus Wybrzeże Gdańsk38 - 24
8 16.10.2019 18:00 Grupa Azoty Tarnów - Piotrkowianin Piotrków Trybunalski23 - 22
8 16.10.2019 18:00 NMC Górnik Zabrze - Zagłębie Lubin38 - 27
8 16.10.2019 18:00 Gwardia Opole - MMTS Kwidzyn29 - 25
8 16.10.2019 18:30 Stal Mielec - Azoty Puławy25 - 27
8 16.10.2019 18:30 Sandra SPA Pogoń Szczecin - Chrobry Głogów27 - 19
8 16.10.2019 18:30 Energa MKS Kalisz - Orlen Wisła Płock23 - 26
9 29.10.2019 18:00 MMTS Kwidzyn - VIVE Kielce22 - 40
9 02.11.2019 17:00 Torus Wybrzeże Gdańsk - Energa MKS Kalisz20 - 27
9 02.11.2019 18:00 Piotrkowianin Piotrków Trybunalski - Stal Mielec29 - 25
9 02.11.2019 18:00 Chrobry Głogów - NMC Górnik Zabrze31 - 32
9 02.11.2019 18:00 Orlen Wisła Płock - Grupa Azoty Tarnów33 - 14
9 03.11.2019 17:00 Azoty Puławy - Sandra SPA Pogoń Szczecin37 - 23
9 03.11.2019 18:00 Zagłębie Lubin - Gwardia Opole27 - 31
10 05.11.2019 18:00 VIVE Kielce - Zagłębie Lubin36 - 24
10 05.11.2019 18:00 Orlen Wisła Płock - Torus Wybrzeże Gdańsk34 - 20
10 08.11.2019 18:00 Energa MKS Kalisz - MMTS Kwidzyn27 - 23
10 08.11.2019 19:00 Gwardia Opole - Chrobry Głogów27 - 23
10 09.11.2019 18:00 Sandra SPA Pogoń Szczecin - Piotrkowianin Piotrków Trybunalski33 - 29
10 09.11.2019 18:00 Grupa Azoty Tarnów - Stal Mielec27 - 23
10 10.11.2019 16:00 NMC Górnik Zabrze - Azoty Puławy32 - 25
11 12.11.2019 20:30 Chrobry Głogów - VIVE Kielce27 - 34
11 13.11.2019 18:00 MMTS Kwidzyn - Orlen Wisła Płock19 - 25
11 13.11.2019 18:30 Piotrkowianin Piotrków Trybunalski - NMC Górnik Zabrze24 - 28
11 13.11.2019 19:15 Azoty Puławy - Gwardia Opole34 - 34 (KAR)
11 16.11.2019 18:00 Zagłębie Lubin - Energa MKS Kalisz27 - 36
11 16.11.2019 18:00 Stal Mielec - Sandra SPA Pogoń Szczecin27 - 31
11 17.11.2019 13:00 Torus Wybrzeże Gdańsk - Grupa Azoty Tarnów25 - 22
12 19.11.2019 18:00 Orlen Wisła Płock - Zagłębie Lubin28 - 22
12 20.11.2019 18:00 NMC Górnik Zabrze - Stal Mielec30 - 22
12 20.11.2019 18:00 VIVE Kielce - Azoty Puławy34 - 31
12 20.11.2019 20:00 Gwardia Opole - Piotrkowianin Piotrków Trybunalski29 - 26
12 21.11.2019 19:30 Energa MKS Kalisz - Chrobry Głogów31 - 26
12 23.11.2019 13:00 Torus Wybrzeże Gdańsk - MMTS Kwidzyn26 - 22
12 23.11.2019 17:00 Grupa Azoty Tarnów - Sandra SPA Pogoń Szczecin22 - 28
13 26.11.2019 18:00 Piotrkowianin Piotrków Trybunalski - VIVE Kielce35 - 42
13 27.11.2019 18:00 Zagłębie Lubin - Torus Wybrzeże Gdańsk24 - 19
13 30.11.2019 16:00 Sandra SPA Pogoń Szczecin - NMC Górnik Zabrze26 - 31
13 30.11.2019 17:00 MMTS Kwidzyn - Grupa Azoty Tarnów33 - 29
13 30.11.2019 17:00 Azoty Puławy - Energa MKS Kalisz37 - 27
13 30.11.2019 19:15 Stal Mielec - Gwardia Opole34 - 26
13 30.11.2019 20:00 Orlen Wisła Płock - Chrobry Głogów42 - 23
14 03.12.2019 18:15 Azoty Puławy - Orlen Wisła Płock20 - 24
14 04.12.2019 18:00 Grupa Azoty Tarnów - NMC Górnik Zabrze23 - 33
14 04.12.2019 18:00 Chrobry Głogów - Torus Wybrzeże Gdańsk32 - 32 (KAR)
14 04.12.2019 18:00 Zagłębie Lubin - MMTS Kwidzyn27 - 24
14 04.12.2019 18:30 Piotrkowianin Piotrków Trybunalski - Energa MKS Kalisz23 - 26
14 04.12.2019 18:30 Stal Mielec - VIVE Kielce20 - 36
14 04.12.2019 19:15 Sandra SPA Pogoń Szczecin - Gwardia Opole26 - 23
15 07.12.2019 13:00 MMTS Kwidzyn - Chrobry Głogów25 - 26
15 07.12.2019 13:00 Torus Wybrzeże Gdańsk - Azoty Puławy25 - 27
15 07.12.2019 16:00 VIVE Kielce - Sandra SPA Pogoń Szczecin45 - 28
15 07.12.2019 18:30 Energa MKS Kalisz - Stal Mielec26 - 20
15 08.12.2019 13:00 Gwardia Opole - NMC Górnik Zabrze19 - 20
15 08.12.2019 16:00 Zagłębie Lubin - Grupa Azoty Tarnów28 - 26
15 08.12.2019 18:30 Orlen Wisła Płock - Piotrkowianin Piotrków Trybunalski35 - 22
16 10.12.2019 18:00 NMC Górnik Zabrze - VIVE Kielce27 - 34
16 11.12.2019 18:00 Sandra SPA Pogoń Szczecin - Energa MKS Kalisz22 - 19
16 11.12.2019 18:00 Azoty Puławy - MMTS Kwidzyn35 - 27
16 11.12.2019 18:00 Chrobry Głogów - Zagłębie Lubin29 - 29
16 11.12.2019 18:30 Piotrkowianin Piotrków Trybunalski - Torus Wybrzeże Gdańsk32 - 29
16 11.12.2019 18:30 Stal Mielec - Orlen Wisła Płock22 - 36
16 11.12.2019 19:15 Grupa Azoty Tarnów - Gwardia Opole31 - 26
17 13.12.2019 18:00 Orlen Wisła Płock - Sandra SPA Pogoń Szczecin26 - 25
17 13.12.2019 18:00 VIVE Kielce - Gwardia Opole38 - 21
17 13.12.2019 19:00 Energa MKS Kalisz - NMC Górnik Zabrze17 - 28
17 14.12.2019 17:00 Torus Wybrzeże Gdańsk - Stal Mielec19 - 24
17 14.12.2019 18:00 Chrobry Głogów - Grupa Azoty Tarnów34 - 27
17 14.12.2019 19:00 Zagłębie Lubin - Azoty Puławy28 - 26
17 15.12.2019 13:00 MMTS Kwidzyn - Piotrkowianin Piotrków Trybunalski28 - 26
18 29.01.2020 17:00 NMC Górnik Zabrze - Orlen Wisła Płock23 - 24
18 29.01.2020 17:00 Azoty Puławy - Chrobry Głogów33 - 29
18 29.01.2020 18:00 Grupa Azoty Tarnów - VIVE Kielce19 - 33
18 29.01.2020 18:30 Piotrkowianin Piotrków Trybunalski - Zagłębie Lubin28 - 21
18 29.01.2020 18:30 Sandra SPA Pogoń Szczecin - Torus Wybrzeże Gdańsk29 - 28
18 29.01.2020 18:30 Stal Mielec - MMTS Kwidzyn28 - 27
18 29.01.2020 19:00 Gwardia Opole - Energa MKS Kalisz26 - 26 (KAR)
19 01.02.2020 13:00 Orlen Wisła Płock - Gwardia Opole26 - 20
19 01.02.2020 17:00 Torus Wybrzeże Gdańsk - NMC Górnik Zabrze27 - 32
19 01.02.2020 17:00 MMTS Kwidzyn - Sandra SPA Pogoń Szczecin35 - 28
19 01.02.2020 18:30 Energa MKS Kalisz - VIVE Kielce22 - 42
19 02.02.2020 16:00 Zagłębie Lubin - Stal Mielec32 - 23
19 02.02.2020 18:00 Chrobry Głogów - Piotrkowianin Piotrków Trybunalski28 - 26
19 05.02.2020 18:00 Grupa Azoty Tarnów - Azoty Puławy21 - 35
20 04.02.2020 18:30 VIVE Kielce - Orlen Wisła Płock29 - 20
20 05.02.2020 18:30 Gwardia Opole - Torus Wybrzeże Gdańsk28 - 22
20 08.02.2020 13:00 Grupa Azoty Tarnów - Energa MKS Kalisz21 - 21
20 08.02.2020 18:00 Piotrkowianin Piotrków Trybunalski - Azoty Puławy25 - 35
20 08.02.2020 18:00 NMC Górnik Zabrze - MMTS Kwidzyn32 - 26
20 08.02.2020 18:00 Sandra SPA Pogoń Szczecin - Zagłębie Lubin28 - 18
20 08.02.2020 18:30 Stal Mielec - Chrobry Głogów24 - 31
21 11.02.2020 18:00 Torus Wybrzeże Gdańsk - VIVE Kielce17 - 27
21 12.02.2020 18:00 Zagłębie Lubin - NMC Górnik Zabrze24 - 30
21 12.02.2020 18:00 MMTS Kwidzyn - Gwardia Opole21 - 24
21 14.02.2020 17:00 Chrobry Głogów - Sandra SPA Pogoń Szczecin25 - 25 (KAR)
21 14.02.2020 18:00 Orlen Wisła Płock - Energa MKS Kalisz29 - 23
21 15.02.2020 17:00 Azoty Puławy - Stal Mielec36 - 28
21 15.02.2020 18:00 Piotrkowianin Piotrków Trybunalski - Grupa Azoty Tarnów22 - 21
22 17.02.2020 18:30 Grupa Azoty Tarnów - Orlen Wisła Płock16 - 33
22 19.02.2020 19:00 Gwardia Opole - Zagłębie Lubin36 - 31
22 21.02.2020 18:00 NMC Górnik Zabrze - Chrobry Głogów35 - 29
22 22.02.2020 16:00 VIVE Kielce - MMTS Kwidzyn45 - 32
22 22.02.2020 18:00 Stal Mielec - Piotrkowianin Piotrków Trybunalski24 - 22
22 22.02.2020 18:00 Sandra SPA Pogoń Szczecin - Azoty Puławy25 - 34
22 22.02.2020 20:30 Energa MKS Kalisz - Torus Wybrzeże Gdańsk26 - 23
23 25.02.2020 18:00 Piotrkowianin Piotrków Trybunalski - Sandra SPA Pogoń Szczecin29 - 27
23 25.02.2020 18:30 Zagłębie Lubin - VIVE Kielce25 - 35
23 29.02.2020 17:00 MMTS Kwidzyn - Energa MKS Kalisz29 - 27
23 29.02.2020 19:00 Stal Mielec - Grupa Azoty Tarnów26 - 26 (KAR)
23 01.03.2020 13:00 Azoty Puławy - NMC Górnik Zabrze29 - 29 (KAR)
23 03.03.2020 18:00 Torus Wybrzeże Gdańsk - Orlen Wisła Płock19 - 32
23 04.03.2020 18:00 Chrobry Głogów - Gwardia Opole41 - 29
24 06.03.2020 18:00 Grupa Azoty Tarnów - Torus Wybrzeże Gdańsk31 - 34
24 07.03.2020 16:00 VIVE Kielce - Chrobry Głogów47 - 26
24 07.03.2020 18:00 Orlen Wisła Płock - MMTS Kwidzyn37 - 21
24 07.03.2020 18:00 Sandra SPA Pogoń Szczecin - Stal Mielec27 - 29
24 08.03.2020 17:00 NMC Górnik Zabrze - Piotrkowianin Piotrków Trybunalski33 - 33 (KAR)
24 08.03.2020 17:00 Energa MKS Kalisz - Zagłębie Lubin27 - 30
24 08.03.2020 17:00 Gwardia Opole - Azoty Puławy24 - 33
25 11.03.2020 18:00 Azoty Puławy - VIVE Kielce32 - 39
25 14.03.2020 18:00 Piotrkowianin Piotrków Trybunalski - Gwardia Opole_ - _

Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pliki cookie używane są dla zapewnienia poprawnego działania strony.

Jeśli zgadzasz się na ich wykorzystanie kliknij "OK".