Z Energą MKS Kalisz o przełamanie

b_200_150_16777215_00_images_Matys_na_treningu.jpg

Z trenerskim duetem na ławce przystąpi do spotkania 16. Serii z Energą MKS Kalisz zespół naszych szczypiornistów. Jak już informowaliśmy od 1 marca asystentem Bartosza Jureckiego jest nasz były wieloletni zawodnik, a przez ostatnie lata trener Anilany Łódź Michał Matyjasik. Duet szkoleniowców jest optymistycznie nastawiony przez sobotnią konfrontacją. Zarówno Jurecki jak i Matyjasik podkreślają, że potrzebne jest jedno zwycięstwo, aby złapać tzw. rytm.

- Przede wszystkim brakuje nam szczęścia i determinacji przez cały mecz, do 60 minuty. Ten zespół musi uwierzyć w swoje umiejętności. Ja oglądałem wszystkie mecze Piotrkowianina. Interesowały mnie przecież chociażby dlatego, że występuje tutaj mój syn, ale nie tylko. Grałem w Piotrkowie wiele lat i wracam teraz aby z Bartkiem Jureckim spróbować ten zespół sportowo utrzymać w lidze - powiedział Michał Matyjasik.

- Ja cieszę się bardzo z tego, że doszedł do sztabu Michał. Podczas moich wyjazdów na kadrę on będzie z drużyną i będziemy w ciągłym kontakcie. Poza tym zna tych chłopaków. Tak, jak mówiłem na konferencji prasowej w Lubinie - my potrzebujemy jednego zwycięstwa, aby uwierzyć w siebie. Mam nadzieję, że to nastąpi już w sobotę - dodał Bartosz Jurecki.

Sobotni mecz Piotrkowianin - Energa MKS Kalisz rozpocznie się o 16:00. Mecz poprowadzą Jakub Gnyszka i Mateusz Stonoga, a delegatem z ramienia ZPRP będzie doskonale znany i szanowany w Piotrkowie Mirosław Baum. Spotkanie będzie można obejrzeć za pośrednictwem platformy: emocje.tv.

Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pliki cookie używane są dla zapewnienia poprawnego działania strony.

Jeśli zgadzasz się na ich wykorzystanie kliknij "OK".