Michał Matyjasik w sztabie szkoleniowym

b_200_150_16777215_00_images_DSC_0230.JPG
Michał Matyjasik wrócił do Piotrkowianina i od 1 marca 2021 jest członkiem sztabu szkoleniowego pierwszej drużyny. Matyjasik przechodzi do naszego klubu z pierwszoligowej Anilany Łódź, gdzie z juniorami sięgał po medale mistrzostw Polski w grupach młodzieżowych.
Kilku z jego wychowanków: Jan Stolarski, Marcin Matyjasik czy Piotr Jędraszczyk gra już w Superlidze. Michał Matyjasik będzie także prowadził treningi Piotrkowianina w trakcie zgrupowań seniorskiej kadry narodowej pod nieobecność pierwszego trenera Bartosza Jureckiego (członka sztabu szkoleniowego reprezentacji Polski).

Warto wspomnieć, że dla 45-letniego szkoleniowca to powrót do Piotrkowianina. Reprezentował przez kilka lat barwy naszego klubu jako zawodnik na poziomie Ekstraklasy.

Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pliki cookie używane są dla zapewnienia poprawnego działania strony.

Jeśli zgadzasz się na ich wykorzystanie kliknij "OK".